01 augusts 2017

Iedvesmas pilna nedēļas nogale.

 Tika man uzaicinājums uz vienu nometni, novadīt mazu semināru par ārstniecības augiem, par tā maģiju, ko ikdienā daba spēj mums dot, par dabas doto veselību, ko mēs bieži neizmantojam.


Skaistā Zvirgzda ezera malā "Ķīšos".

  Divas stundas sausu muti runāju par to, ko daru ikdienā. Tikai un vienīgi mana pieredze. Savas izstrādātās receptes. Degustācijas un auga aromāta baudīšana. Viss tas, ko lietoju ikdienā. Un noslēgumā pašu vītie un pītie, bez diegiem un citiem sienammateriāliem, vainagi.


   Pēc savu vadīto semināru, bija kolosāla iespēja paklausīties suitu sievas stāstītā - par ikdienu, par tradīcijām, par mantojumu, kā to visu saglabāt un lolot. Un lepoties ar to visu.
Kad ventiš satiekas ar suit, tad prieks klausīties iekš to mūs izloksn. Un vēl vairāk sajutos lepn pa to ka es i kurzemnieks. :D
 Pēc tam izbaudījām uguns rituālu, garšīgu zupu vārītu ugunskurā. Un tad jau ar draudzenes nedaudz pabaudījām apkārti un posāmies uz mājpus.
 Mans morālais un fiziskais atbalsts šādos pasākumos. Komanda. Prieks bija satikt, iedvesmot un gūt pašai iedvesmu no meitenēm. Pasākums, kas uzlādē ilgam laikam uz pozitīvās nots skaņas.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru