28 aprīlis 2016

Bija nodarbība bibliotekā. Aizkavējusies atskaite. Un vēl dažas ikdienas aktivitātes.

    Atkal kārtējo reizi visam laika ir, bet uzrakstīt kādu rindu blogam nav.
Aizņemta ar daudz un dažādām lietām. Bet par to vēlāk.
Bet tagad atskaite - ko tad es sadarīju bibliotēkā.
 Šogad bibliotēkas nedēļas ietvaros gatavojām ziedošus, plaukstošus zariņus. Graizījām kopā grāmatas un veidojām vienkāršus ziediņus. Uz dzīviem, plaukstošiem zariem.  Salda bija darbošanās.


  Un bērni papildus varēja baudīt dažādas blakus nodarbes. Izskrējušies bija pa visu bibliotēku, izdejojušies bērnu bibliotēkā, kur visur ar fočiku neizskriesi līdzi.Tetovējumi, našķi un krustvārdu mīklas par končām.  Nodarbība un aktivitātes, kas bija uz pozitīva, smaidoša, un jautra viļņa.


 Bet ikdienā aizņemta ar daudz un dažādām aktivitātēm, kad mierīgiem, savas darbnīcas rokdarbiem, atliek maz laika.
 Esmu nopietni uzsākusi treniņus kikboxā. Nu jau 8 mēneši būs kā apmeklēju treniņus. Un treniņu biežums tik pagarinās, ka brīžam liekas treneris mūs olimpiādei gatavo. :D Tur satiku un iepazinu jaunus draugus. Superīgas draudzenes, ar kurām nav garlaicīgi arī ārpus treniņiem.


  Un visam pa vidu vēl paspēju ārrindas zemīšos iestāties. Un tikko jau pavadīju pirmo apmācības nedēļu.  Atkal esmu zābakos, atceros un atgūstu visu ko agrāk kā karavīrs zināju. Atkal sajust ieroču eļļu, ekipējuma smagumu un formas atbildību. Eh kā man tā drusku pietrūka. Un ārrindniekos varu to gūt dozētās devās, savienojot ar ģimeni, bērniem un darbu.


  Atkal iepazīti un iegūti jauni draugi. Draudzība, kas rūdīta grūtībās un slodzē izturēt to visu.


  Un pēdējā mana fiziskā aktivitāte ir dārzā. Atsākusies pilntiesīga dārza sezona. Lāpsta, zāģis, cirvis rokā. Top dārzam jauns apžogojums. Sēklu pakas un stādi. Sējās un stādās jaunā ražas sezona. Darba pilnas rokas. :D

2 komentāri:

  1. Čakla meitene- visu paspēj! :)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. :) gribas daudz ko darīt un paveikt. tik brīžam liekas, ka tā laika pa maz :)

      Dzēst