28 novembris 2015

Laiks skrien ātri.

Pat nespēju attapties, kad mēnesis joņo viens aiz otra.
Valsts svētki pavadīti. Kas nedaudz uzdzina nostaļģiju par dienestu armijā. Jau 3 gadi pagājuši kopš vairs neesmu aktīvajā dienestā (ļoti ātri laiks skrien). Ir un paliks man vieni no svarīgākajiem svētkiem. Vēl jo vairāk tāpēc nevaru pieņemt, ka pirms nav nosvinēti sarkan-balt-sarkanie svētki, ka jau ziemīšu rotājumus bāž acīs lielveikali. Vieni svētki garām, jāgatavojas nākamiem. Bet tikmēr pa katru brīvu brīdi man top papīrdarbi. "Otrā elpa" sakot, ka visi mani darbiņi ir praktiski izpirkti. Jāsteidz nākamo sūtījumu piegādāt. Visu vasaru biju ieturējusi pauzi. Citas prioritātes bija. Rudens iesākās ar pirmklasnieka gaitām, jauniem treniņiem gan mazajiem, gan man. Kamēr iegājām kaut kādā ikdienas režīma, skat jau ziema pie slieksni.
Beidzot atradās laiks maniem papīra iespieddarbiem.
Laikietilpīgs process. Bet rezultāts priecē. Jau pirmās 4 grāmatas A5 formātā gatavas. Ar baudu izbaudu tapšanas procesu. Tāpēc turpinājums sekos.

4 komentāri:

 1. Atbildes
  1. Paldies, cenšos pilnveidoties. :)

   Dzēst
 2. Man patīk tā tava karalienes poza pie šujmašīnas. Skatiens izsaka visu - te valdu es! Nu un papīra meistarošanas priekšā es noņemu cepuri! Kā to vispār var dabūt gatavu!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, tā ir mana karaļvalsts. :D
   Bet pa papīriem runājot, nekā sarežģīta, tik lipinu, kā mālu gandrīz, tik papīrs. :D

   Dzēst