27 septembris 2014

Monster high skola Maritas lellēm.

 Pēc ilgas Maritas pierunāšanas uzsāku šai Monster high skolas gatavošanu. Jo apskatot cenu, cik tāda veikalā maksā - "užas fiļm", taisu labāk pati. Iesāku šo gatavot jūlija beigās. Nu jau tuvojas oktobris, Maritas jubileja, tā kā pēdējais laiks to dabūt "līdz kaut cik" gatavībai.
 Tā nu varu atrādīt, kas man līdz šai dienai (ar lieliem pārtraukumiem, pauzēm, ar lielu domāšanu, ko tālāk darīt) ir tapis.


 Bet iesākās šādi - ar kartonu piegriešanu.


 Tad robotās malas vajadzēja piesegt, darīju to ar papīra līmlenti.


 Un pa virsu ar plāno kartonu.


 Pieliku arī pie darba "lēto darba spēku". Īstenībā paši dīca apkārt, līdz apnikumam - nu kad mēs varēsim ko darīt? Kad varēsim krāsot? Es grib krāsot, nu māmm ...ātrāk ... Kad būs gatavs? Mamm šodien taisīsi tālāk?
Un tādi jautājumi bija jādzirt, tur pat vai, katru dienu.


 Tad tālāk jau turpinājās otrā stāva izbūve.


 Aplīmēšana, krāsošana, piekrāsošana utt. Un tāda skola ir jau šodien. Tapusi arī pirmā mēbele - ēdnīcai galds ar soliem.
Sakiet, kur lai dabū kārtīgu drāti, ko var viegli locīt, bet tai pašā laikā nav mīksta un tur formu? Vienīgo altenatīvu pa visu Ventspili atradu pie orhideju un puķu plauktiem pārdodamos augu turētāju stienīšus (pirms tam protams apskrienot visus celtniecības materālu veikalus). Viju kopā pa trim, lai būtu kaut cik stingrība. Līdz ar to patreiz, kaut cik apmēbelēta ir ēdnīca.


 Un protams mūzikas klase. Vecām, saplīsušām tumbām apgriezu vadus, mikrafons, un lūdzu, Lagūna var sākt uzstāties.


 Bibliotēka gaida savas mēbeles un galdu ar solu. Tikmēr Frenkija uz grīdas pasēdēs un palasīs.


 Pilnīgi tukša ir mācīgu klase, pat durvis vēl nav.


 Bet vismaz ēdnīcā Hīts un Ebija var uzklāt galdu. Sacienāt Venēru, sagaidīt pārējās meitenes un uzsist klaču.


 Kamēr meitenes aprunās notikumus skolā, Hīts var šīs apkalpot. Uz doto brīdi padarītais. Tālāk tiks pamazam apmēbelēts. Pie ārējās sienas vēl basketbola grozs jāpieliek. Jo tiek taisīts pamatojoties uz oriģinālu, bet jau ar savu "piešprici".
 Atskatoties uz jau padarīto, varu secināt, mums ir labāks, nekā veikalā nopērkamais - tā vismaz meitēns uzskata. Un labi ar ir, nav jāpērk visu, kas gribas, var takš pakustināt pirkstus un pats ko pagatavot. Un kopā ar bērniem, piedevām. Galvenais, lai manas Makgaivera idejas nostrādā, jo lielāko tiesu uz tādām arī montējas šī ideja. :D

3 komentāri:

 1. SUPER!!!Pilnīgi trūkst vārdu!!!Tev zelta rokas!!!!

  AtbildētDzēst
 2. Tev ir uzņēmība!!! Ne vien gatavot, bet arī to aprakstīt, pieredzē dalīties, tāpēc šo pievienoju šeit: http://beerniem.blogspot.com/2014/03/lellu-majas-iekartosanai.html, kur jau daža Tava ideja priekšā:)

  AtbildētDzēst
 3. Vienreizēji Kolosāi. :-)
  Man pat sagribējās ar lellēm paspēlēties :D

  AtbildētDzēst