04 februāris 2011

Galda organizators mazajiem

   Jau pasen radās doma, ka derētu uzmeistarot meitēnam galda organizatoru, kurā ietilptu viss - zīmuļi, flomasteri, vaska krītiņi. Patreiz tie bija zem katras kritikas, pa visādām kastēm un spainīšiem salikti. Un mazajam brālim bija viegli tikt klāt, lai izmētātu.

Un otra doma bija, lai būtu mobils - viegli pārnēsājam. Nu tad ķēros klāt savai oriģinālai idejai, ko pati izdomāju, kā tam vajadzētu izskatīties.


Savācu dažas bundžas un fizāļu trauciņus, sapirku rokturīšus. Un uz veca lamināta gabala veicu izmērīšanu.Izgriezu vajadzīgo lielumu, un pieskrūvēju rokturīšus, lai vieglāk pārnēsāt.
Apstrādāju katru bundžu ar papīra līmlenti. Īpaši augšmalu, vēl papildus arī iekšpusē pārklāju ar akrila laku.

Un tad nokrāsoju ar savām akrila krāsām, kas ātri žūst, un veido uzreiz tādu kā lakas kārtu.Arī pašu pamatni izdomāju nokrāsot. Lai kopskats būtu spilgts un krāsains. Tieši kā maziem radīts :D Ar to pašu akrila krāsu, uzzīmēju uz katra pa interesantam dzīvnieciņam.
Tad ķēros klāt fizāļu kastītēm. Tās aptinu ar krāsainiem striķiem, vienu zaļu, otru dzeltenu.Un tad visu elementu pielīmēšana pie pamatnes.
Arī apakšā uzliku ar līmpistoli gumijotas "pēdiņas", lai stabili turētos uz galda un neslidētu un neskrāpētu galdus.


 Vēl pielīmēju pa kādai interesanti mantiņai no kinderolām :)) Daži pat grozās ap savu asi :D
 Un gatavs. Var pildīt pilnu ar zīmuļiem, krītiņiem un flomasteriem.


 Meitēns kad ieraudzīja šo brīnumu, uzreiz radās azarts zīmēt. Ilgi sēdēja un provēja savu jauno mantu :)))) Ceru ka ilgi un labi kalpos :)

5 komentāri:

 1. MALACIS!!! Tiešām radoša ideja un galvenais, ka atkal jau ietrāpa Recycle filosofijā!

  AtbildētDzēst
 2. superīgs rezultāts, fantastisks darbiņš! Lai labi kalpo :)

  AtbildētDzēst
 3. paldies par novērtējumu :))))

  AtbildētDzēst
 4. Tiešām fantastisks rezultāts!!!

  AtbildētDzēst
 5. Fantastiska ideja! Par visu padomāts: rokturīši pārnēsāšanai, kājiņas, noformējums, mazās spēļmantiņas... Trūkst vārdu!

  AtbildētDzēst