01/02/2015

Aromatizēju telpas. Tā pa dabisko.

 Kaltēti lini un limonijas. Man patīk limonijas. Kārtējo vasaru saauga man uz balkonu. Lini mammai dārzā.
Vecie aromatizatori ir nolietojušies. Gribas jaunus un svaigus. Nelietoju ķīmiskos, izpūšāmos, smidzināmos, kas Drogās pilns. Ar tiem pus Meņģeļējeva tabulu var saošņāt.


  Es pa dabisko, pa vienkāršo, pa skaisto. Pat asistentam patīk.


 Sausos ziedus un lina bumbulīšus traukā iekšā, sapilinu ēterisko eļļu, un vajag noslēgt trauku uz nedēļu, lai ievelkas. Tad ver vaļā, un liek telpā, kuru grib aromatizēt.


 Burciņa man iekš WC stāv. Pārējais smukumam istabās. Kompozīcija gan nav iesmaržināta, tas smukumam. Acij.  Skaisti, glīti un smaržīgi. Un galvenais nekaitīgi.

5 komentāri:

 1. Man no "Drogu" produkcijas galva sāp...

  AtbildētDzēst
 2. Kolosāla ideja! Cik ilgi aromāts turas?

  AtbildētDzēst
 3. Arī nelietoju Drogu un cita veida ķīmisko produkciju, bet ir arī dažādi eko aromatizētāji - wc izsmidzināma (bez gāzes) ēteriskā eļļa. Kompozīcijas skaistas, bet mani no šādiem attur fakts, ka tajos sausajos augos mega krājas putekļi, it sevišķi, ja tas paredzēts kā ilgstošs aromatizētājs.

  AtbildētDzēst
 4. Jārēķinās, ka aromāts būs neuzbāzīgs un maigs, pat brīžam liekas nepamanāms. Ik pa laikam atsvaidzinu ar jaunu ē/e iepilināšanu traukā.
  Augi atrodas burkā, un nav tik liela tā atvere, lai tagad kārtām mega krātos putekļi :D
  Kad sagribas to visu var nomainīt. Un kompozīcijas gatavoju ziemas mēnešiem (tas ir uz pāris mēnešiem tik), kad zaļumu nav ko no dārza atvest un vāzē ielikt, bet gribas smukumu.

  AtbildētDzēst
 5. Paldies par ideju! Izmēģināšu arī savā WC

  AtbildētDzēst