Par blogu

Šis manis izveidotais blogs ir par lietām, kas man patīk, kas mani aizrauj, kas mani iedvesmo.Un dalos savos radītajos darbiņos ar jums, ar saviem lasītājiem.Šeit var atrast dažādus rokdarbu darinājumus - adījumus, tamborējumus, šuvumus, roku darbus. Rotaļlietas bērniem, interesantas, un mūsu ģimenē iecienītas, ēdienu receptes, kosmētikas gatavošana mājās. Kā arī sekot līdzi dažādiem maniem eksperimentiem, ko audzēju, ko iesējusi, kas uzziedējis. Un protams ārstniecības augu vākšanas, kaltēšanas un lietošanas aprakstiem. 
Ceru, ka katrs atradīs sev kādu noderīgu informāciju.
Lai patīkams ceļojums manā pasaulē!

P.s. Visu uzrakstīto un parādīto nevajadzētu uztvert par vienīgo un pareizo patiesību. Tā ir mana un tikai mana pieredze. Tie ir mani eksperimenti un meklējumi lielajā nezināmajā :D

****************************************************************
Šajā blogā atrodamā informācija un fotogrāfijas ir mans īpašums, un nedrīkst tikts izmantots komerciāliem mērķiem!
Rakstot par manā blogā atrasto informāciju citās publiskās vietnēs, obligāti norādīt atsauci uz šo blogu: http://pukuzirnis.blogspot.com
****************************************************************

5 komentāri:

 1. Tu esi multitalants un Tev ir ļoti laba gaume! Lai Tev viss izdodas!

  AtbildētDzēst
 2. Paldies par jauko ziņu "Puķuzirņa" valodā, kā arī par Tavu uzņēmību :) Patiess prieks par Tavu uzdrīkstēšanos publicēties un dalīties lieliskajās idejās. Tēmas? - vajadzīgas un saprotamas ik vienai latviskai latviešu meitenei. Valoda? - vienkārša un skaidra. Vārdi par garšvielām uz palodzes, zālītēm pļavās un jūrmalas akmeņiem - nu kā "no manas mutes izņemti". Laikam esam no vienas cilts;)Jāsaka tā: šeit, kopā ar Tavu Puķuzirni, var tiešām aizkustinoši labi pavadīt laiku. Lija.

  AtbildētDzēst
 3. Ai, paldies par jaukiem mīļiem vārdiem. Tas tik dod stimulu vēl un vēl ko radoši padarīt :))))

  AtbildētDzēst
 4. Lietoju Madariņas gatavoto pretcelulīta sviestu, un ļoti patīk! Tas ir silts visās nozīmēs: gan silda, kad lieto, fgan tās augu smaržas...jauki!

  AtbildētDzēst
 5. Karavīri sajūsmā!

  AtbildētDzēst