03 aprīlis 2017

Acu ēnu pārkomplektācija.

 Izrādās martā nevienu ziņu neesmu ierakstījusi. Un marts jau cauri. Aprīlis. Sākusies dārza un augu vākšanas sezona. Nebija jau ar ko rakstīt, jo rokdarbu un radošo darbošanos jomā nekā jauna. Daudz laika veltīju pavasara ģenerālai tīrīšanai un daudz, ļoti daudz grāmatu lasīšanai. Nu jā, vienu gleznu pabeidzu, bet par tām citreiz.
 Bet vienu lietu izdarīju gan, uztaisīju revīziju acu ēnu plauktiņā. Ietilpa pavasara tīrības ietvaros.


  Un tas izpaudās šādi - savācu visas acu ēnas. Daudzas jau bija pustukšas, bet pa kādam tonītim vēl bija. Stikla struaciņi, dažādi darbarīki, karoti kausēšanai, svece un kakao sviests.
 Acu ēnas sabirdināju vienā trauciņā, apmēram vienādu toni. Bet pēc izvēles ir iespēja samaisīt savu tonīti.


 Karotē uz sveces izkausē mazu mazītiņu pikucīti kakao sviesta, un lej klāt acu ēnu samaisītajam pulverītim. Kārtīgi samaisa, lai samitrinās viss, un tad liek atpakaļ acu ēnu sadaļās. Kad salikts, visērtāk bija ar pirkstu kārtīgi ieblietēt un nolīdzināt.  Tā man no 8 acu ēnu trauciņiem palika vien 4. Brīdinu - ķēpīgs darbiņš.
 Otrs - acu ēnas vairs nav tik irdenas un viegli paņemamas. Varbūt pat vēl mazāk to sviestiņu vaidzēja, bet rezultāts ir ok. Kad sviestiņš ir atdzisis un sastindzis ēnas paliek nedaudz cietākas, bet tāpat var uzklāt un atkal lietot. Uzklājot ēnas, sviestiņš ātri iesūcas ādā, un acu ēnas ne smērējas, ne saveļas. ;)
 Otrā dzīve acu ēnām. :D

2 komentāri:

 1. Interesanti! Gribeetos redzeet rezultaatu uz aciim :) :)

  Anete,
  www.lapoudreblog.com

  AtbildētDzēst
 2. Nuuuu es nav tāds models, ka tagad fočēs acis :D Ēnas kā ēnas.
  Starp cit sāku domāt, ka kakao sviesta vietā vaidzēja šī vai mango sviestu ņemt. Tie mīksti pat atdziestot. Un lieto kā mīkstās ēnas. Ar otiņu. Nekād vain. Ikdiens tēriņiem kā reiz ;)

  AtbildētDzēst