13 marts 2011

Bērna gultai sienas paklājiņš

  Pēc kārtējām negulētēm brīvdienām, kad Markuss pamostas jau astoņos, dažreiz pat pusē - sev nosolos - jāuzšuj takš kāds spēļu paklājiņš, lai ir gar ko paknakstīties, un ļautu kaut drusku, kaut piecas minūtītes ilgāk pagulēt. Šo sestdienu - protams ķipars jau augšā astoņos. Tad nu izbrīvēju brīvu pēcpusdienu, un cepu augšā savu ideju.

 
Ilgi cilāju audumus, un domāju ko taisīt. Domāju, domāju un izdomāju uzšūt dzīvnieciņus, kam ir kabatiņas. Izdomāju pīli, lāci, zaķi, vardi.
Uzzīmēju šablonus, un griezu no audumiem aplikācijas
Vēl no filca lupatiņām izgriezu dažādas detaļas un ar striķīti piešuju klāt. Pīlei tika zivtiņa knābītī, lācītim medus podiņš, zaķītim burkāniņš, bet vardītei tārpiņš. Nezinu vai vardes ēd tārpus, bet kaut ko sarežģītāku nebija laika domāt :)))
Piešuju vēl apakšiņu, striķīšus - gatavs!


Tad nu pa kluso, vēlu vakarā sēju klāt gultiņas kājgalim šo savu brīnumu.
Un ziniet? Nostrādāja. Šorīt, kā jau ierasts, mazais jau augšā pirms astoņiem. Tad nu bija brīnumi un ķimerēšanās gar paklājiņu, un ļāva man pavārtīties vēl pusstundiņu :)))

11 comments:

 1. kāds brīnišķīgs pārsteigums mazajam :))) Dikti feins darbiņš un tās kabatiņas... Ļoti, ļoti jauks!

  AtbildētDzēst
 2. Ķipars pat pusdienlaikā nevarēja aiziet diendusā, kamēr kādas minūtes 15 nepaknakstījās gar paklājiņu :D

  AtbildētDzēst
 3. Ļoti mīļa un jauka dāvaniņa mazulītim! Un Tev nemaz nav jāuztraucas par amatierismu - nevaram jau būt profesionāles visās jomās :))
  Galvenais, ka pašas rokām un no visas sirds - savam mīļam bērniņam :))
  Manuprāt, ļoti veiksmīgs risinājums ar tām kabatiņām un mantiņu iekšā! Turklāt, bērna iztēlē zvēriņa dabīgajai krāsai noteikti nav nozīmes - jo košāk jo labāk!

  AtbildētDzēst
 4. manuprāt, tas, ka krāsas neparastas, ir pat ļoti labi. Tā bērnam mēs neierobežojam iztēli! labāk lai pēc iespējas ilgāk viņš spēj domāt ārpus ierastajām robežām!

  AtbildētDzēst
 5. nu re, laikam jau viss ir ok ar manu darbu :D paldies par novērtējumu :)))

  AtbildētDzēst
 6. Ļoti ļoti labs!

  Bet klau, pusastoņi, tas jau ir ok, manējais vienlaik cēlās aptuveni 5.20 :D Vasarā un gribēja iet laistīt dārzu!!! tad viņam bija aptuveni kādi 2 gadi! :)))))

  AtbildētDzēst
 7. nu sākumā ar viš līdz kādam pusgadam cēlas ap sešiem septiņiem. bet tagad jau laida līdz pusdeviņiem. pēdējā laikā atkal pasācis pirms astoņiem. bet man jau ir vēl kāda lieta - viš jau naktis neguļ normāli. joprojām ceļ mani augšā, tākā divos mēnešos. šo nakti vien pamodināja mani 6 reizes. viš guļ pie piena pudeles, un kad kaut kur aizripo un nav atrodams, tad trobelē :)))

  AtbildētDzēst
 8. Jauks gan tas paklājiņš!

  Madara, ienāc pēc balviņas http://tailor-ineta.blogspot.com/2011/03/balvina.html

  AtbildētDzēst
 9. Super paklājiņš, kabatiņas riktīglaba ideja :) un krāsas tiešām ārpus 'standartdomāšanas rāmjiem' ies uz labu :D (kā jau Una teica)

  AtbildētDzēst
 10. o! būs man arī savai lēdijai šitās jauzmeistero! Varbūt arī es tad varēšu pavārtīties vēl kādu pusstundiņu :) paldies, par ideju!

  AtbildētDzēst
 11. Ak, šīs radošās mammas!... :c)
  Mums gultas galā ir piesietas auduma kabatiņas, kur saliktas dēliņa grāmatiņas. Arī tas uz kādām no rīta tik svarīgajām 10-20 min.nostrādā. :c)

  AtbildētDzēst